Katipler.Org | Adalet Bakanlığı Personeli Platformu

Tam Versiyon: Yedek Olup Atama Bekleyenler(Zabıt Katibi, İKM ve Mübaşir)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
2019 yılı Zabıt Katibi, Mübaşir ve İKM atamalarında pek çok arkadaşımız yedek olarak beklemekte olup kendisine sıra gelip gelmeyeceğini merak ediyor. 

Komisyon tarafından atanması tamamlanıp çeşitli mazeretleri nedeniyle göreve başlamayacak olanlar görev yerini ve kadrosunu, yedekte bekleyen arkadaşlar da bağlı bulunduğu komisyonu, ûnvanını ve kaçıncı yedek olduğunu yazabilirse yedekte bekleyen arkadaşlar için faydalı bir konu olacaktır.
Kırşehir adliyesinde 4. yedeğim. Sizce sıra gelir mi?

Kırşehir Adliyesi
Zabit Katibi
4. Yedek
Batman adliyesini zabıt katibi olarak kazandım başka bir kuruma daha atanmam gerçekleştiğinden başlayışımı yapmayacağım. Yedekte bekleyen arkadaşıma duyurulur hayırlısı olsun.
Antalya adliyesi katiplik kazandım bekçilik kazandığım için feragat edeceğim.
Bakırköy adliyesi son yedeğim sizce gelebilme ihtimali nedir (çok küçük bir ihtimal)
Bakırköy adliyesi 16.yedek
(07-01-2020, Saat: 19:10)Seçil İlkem Akyüz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bakırköy adliyesi son yedeğim sizce gelebilme ihtimali nedir (çok küçük bir ihtimal)
Bakırköy adliyesi 16.yedek

Kaç kişilik alım vardı? 16 yüksek bir rakam ama alımı fazla olan yerlerde epey vazgeçen olabiliyor
Iyi günler anadolu adliyesi 13. Yedeğim gelme ihtimali nedir 121 kişi alınıyor cvp veririswniz çok sevinirim
Undecided konya zabıt katipliği 55 kişilik alımda 3. Yedekteyim.. şansım var mı acaba.
Kocaeli feragat edecek olan var mı acaba ?
(09-01-2020, Saat: 12:22)Sibellll Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Undecided konya zabıt katipliği 55 kişilik alımda 3. Yedekteyim.. şansım var mı acaba.

Sizin şansınız çok yüksek bence... evraklarınızı istediler mi komisyondan?

(09-01-2020, Saat: 10:33)Yücel yilmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Iyi günler anadolu adliyesi 13. Yedeğim gelme ihtimali nedir 121 kişi alınıyor cvp veririswniz çok sevinirim

Anadolu adliyesinden 3-4 kişi vazgeçmiş diye duydum devamı gelir mi bilmiyorum...
Sayfalar: 1 2